21.2.2021

Posljednji dan Rijeke psihologije

I posljednjeg dana Rijeke psihologije psihologinje su pripremile za studente i građane interaktivno predavanje o transakcijskoj analizi i radionicu o mindfulnessu.

Danas je i posljednji dan humanitarne akcije: podržite rad Društva psihologa Sisačko-moslavačke županije uplatom na žiro-račun Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Rijeci koji se vodi kod Zagrebačke banke (IBAN: HR9123600001101536455, poziv na broj: 70505505759-06, svrha uplate: humanitarna akcija).

Hvala vam što ste nas pratili, podržavali i družili se s nama i ove godine, jubilarne desete.

Uskoro se s veseljem 'bacamo' na pripreme sljedeće - 11. Rijeke psihologije!