20.2.2021

Provedite vikend uz Rijeku psihologije

Vikend program Rijeke psihologije donosi aktivnosti koje su namijenjene osvještavanju važnosti različitih oblika podrške majkama neposredno nakon poroda, pozitivnih učinaka interakcije s terapijskim životinjama te važnosti sudjelovanja djece u kreativno-asocijativnim igrama. Možete vježbati doživljavanje sadašnjeg trenutka u online okruženju. Danas imate priliku saznati kako pomoći djeci da bolje spavaju, kakav je odnos sportskog psihologa i trenera te kako se kvalitetno pripremiti za provođenje selekcijskog intervjua.

Detaljan program za današnji dan pronađite ovdje

U humanitarnu akciju manifestacije možete se uključiti i preko vikenda donacijom sredstava za edukaciju za rad s traumama kolegica i kolega iz Društva psihologa Sisačko-moslavačke županije.