24.2.2023

Vikend u znaku Rijeke psihologije

Učenici osnovne škole subotu ujutro mogu provesti na korisnoj radionici koja će im pomoći pri odgovoru na važna pitanja oko izbora srednje škole.

Trudnice tijekom trudnoće prolaze kroz mnoge promjene, a one će se nastaviti događati s dolaskom djeteta i njegovim odrastanjem. Kako bi se pripremile za nadolazeću novu ulogu i razvile nove alate kako bi kroz iskustvo trudnoće, poroda i roditeljstva prošle što svjesnije i sa što manje stresa mogu se priključiti radionici mindfulnessa.

Djeca predškolske i školske dobi s roditeljima mogu se priključiti radionici gdje iskustveno mogu doživjeti učinke interakcije s terapijskim psom i konjem.

U nedjelju učenici osnovne škole Malinska-Dubašinica mogu se uključiti zanimljivoj radionici i osvijestiti sliku o sebi te naučiti kako njegovati pozitivan odnos prema najvažnijoj osobi u svom životu – sebi samima.

Učenici, studenti i građani pozvani su na interaktivno predavanje kroz koje mogu naučiti kako graditi nove navike koje rade za našu dobrobit, a ne protiv nas.

Detaljnije informacije o programu i aktivnostima možete saznati ovdje.

Uživajte u vikendu uz Rijeku psihologije!