16.2.2022

Humanitarna akcija za DV Sušak

Humanitarna akcija važan je dio Rijeke psihologije te je i ove godine sastavni dio manifestacije. Ovogodišnja Rijeka psihologije prikuplja donacije za Dječji vrtić Sušak odnosno za njihovu odgojno - obrazovnu skupinu koju pohađaju djeca s intelektualnim teškoćama.

Dječji vrtić Sušak u svom sastavu ima pet podcentara predškolskog odgoja u čijem se sklopu provode različiti programi odgoja i obrazovanja djece rane i predškolske dobi u sklopu kojih je i posebni program za djecu s intelektualnim teškoćama.  Opremanjem prostorija DV Sušak doprinijet će se poboljšanju kvalitete rada koja će uvelike utjecati na djelatnike vrtića, ali i na djecu čije je to svakodnevno okruženje.

Ohrabreni prošlogodišnjih uspjehom nadamo se da ćemo i ove godine pronaći vrijeme i sredstva kako bi zajedničkim snagama pomogli stvoriti bolje okruženje za rad i učenje djeci odgojno-obrazovne skupine za djecu s intelektualnim teškoćama DV Sušak.

U humanitarnu akciju možete se uključiti isključivo uplatom na žiro-račun Filozofskoga Fakulteta u Rijeci, a podaci i barkod za uplatu nalaze se u nastavku.

Nadamo se da ćete se i  ove godine uključiti i podržati humanitarni karakter Rijeke psihologije. Svaka donacija je dragocjena!