8.4.2020

U humanitarnoj akciji prikupljen rekordan iznos

U moru informacija o pandemiji, Rijeka psihologije donosi malo sunca, odnosno dobrih vijesti. Sa zadovoljstvom vas obavještavamo da je u sklopu ovogodišnje humanitarne akcije prikupljeno 16.226,00 kn za Podcentar predškolskog odgoja „Maestral“ za nabavu opreme za rad s djecom s teškoćama iz spektra autizma. Uručivanje sredstava odgađamo za neka druga vremena, a u ovom trenutku se zahvaljujemo svim građanima koji su sudjelovali u humanitarnoj akciji i doprinijeli prikupljanju ovog do sada najvećeg iznosa.

Da podsjetimo, humanitarna akcija sastavni je dio Rijeke psihologije od samih početaka održavanja manifestacije, a građani se uključuju kupnjom promotivnih predmeta na prodajno-promotivnim štandovima i na nekim mjestima održavanja programskih aktivnosti te uplatama na žiro-račun. U proteklih osam godina prikupljeno je oko 73 000 kuna, a ove smo godine ponovno oborili rekord i nadmašili sve prethodne godine. HVALA još jednom svima koji su sudjelovali u humanitarnoj akciji i programskim aktivnostima manifestacije. Vidimo se dogodine!