20.2.2022

Bližimo se kraju Rijeke psihologije

Posljednjeg dana Rijeke psihologije preostala nam je još jedna radionica za roditelje i naše najmlađe.

Životinje igraju veliku ulogu u životima ljudi pa tako igraju ulogu i na čovjekovo psihičko zdravlje. Više o uključivanju životinja u edukativni ili terapijski proces u radu s djecom moći će se naučiti kroz radionicu. Osim toga, polaznici radionice imat će priliku iskustveno doživjeti pozitivne učinke interakcije s terapijskim psom i konjem.

Osim toga, u srijedu 23. veljače 2022. očekuje nas i predavanje o oblikovanju i njegovanu partnerskih odnosa pod zanimljvim nazivom ''Ples u dvoje''.

Ukoliko se još niste uključili, pozivamo vas da se uključite u humanitarnu akciju kojom se prikupljaju sredstva za odgojno – obrazovnu skupinu djece s intelektualnim poteškoćama Dječjeg vrtića Sušak. U humanitarnu akciju možete se uključiti uplatom na žiro-račun Filozofskoga Fakulteta u Rijeci (IBAN: HR9123600001101536455, ZABA; poziv na broj: 70505505759-06, svrha uplate: humanitarna akcija).