20.2.2024

Rijeka psihologije - potekla je....

Svečanim otvorenjem i predavanjem doc.dr.sc. Valnee Žauhar o psihologiji glazbe potekla je još jedna Rijeka psihologije.

Našu tradicionalnu strukovnu manifestaciju pozdravili su u ime riječkog Odsjeka za psihologiju pfor.dr.sc. Zoran Sušanj, rektorica Sveučilišta u Rijeci prof.dr.sc. Snježana Prijić-Samaržija te gradonačelnik Grada Rijeka Marko Filipović koji je službeno i otvorio 13. Rijeku psihologije.

U glazbenom dijelu programa, točke su izveli Almer Rizvanović na harmonici, Ivan Kolar na gitari i Barbara Margan na violini. Svi su učenici osnovne i srednje Glazbene škole Ivana Matetića Ronjgova Rijeka, a ovdje im se još jednom zahvaljujemo na izvrsnim nastupima.

Potom je doc.dr.sc. Valnea Žauhar s riječkog Odsjeka za psihologiju održala predavanje pod nazivom "Doživljaji slušanja grazbe: osjećaji, mašta, sjećanja" nakon čega je i službeno potekla još jedna Rijeka psihologije.